ΔΙΔΑΣΚΟΝΤΕΣ ΚΑΘΗΓΗΤΕΣ

ΚΛΑΔΟΣ

ΗΜΕΡΕΣ/ΩΡΕΣ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ

ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ

ΤΕΤΑΡΤΗ 3η, ΠΕΜΠΤΗ 5η ΩΡΑ

ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ ΠΑΡΘΕΝΟΠΗ ΧΡΥΣΟΥΛ.

ΑΓΓΛΙΚΗΣ

ΠΕΜΠΤΗ 4η ΩΡΑ

ΓΕΛΑΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

a

ΤΕΤΑΡΤΗ 4η ΚΑΙ 5η ΩΡΑ

ΓΕΡΟΜΙΧΑΛΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ

a

ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ

ΓΩΓΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

ΦΙΛΟΛΟΓΩΝ

ΤΕΤΑΡΤΗ 4η, ΠΕΜΠΤΗ 2η ΩΡΑ

ΔΑΜΠΑΣΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΓΑΛΛΙΚΩΝ

 ΠΕΜΠΤΗ 2η ΩΡΑ

ΔΗΜΟΚΑ ΕΙΡΗΝΗ

ΜΟΥΣΙΚΩΝ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 5η ΩΡΑ

ΔΡΟΣΟΥΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΧΗΜΙΚΩΝ

ΤΕΤΑΡΤΗ 3η ΚΑΙ 4η ΩΡΑ

ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

ΦΙΛΟΛΟΓΩΝ

ΤΕΤΑΡΤΗ 2η, ΠΕΜΠΤΗ 3η ΩΡΑ

ΖΑΧΑΡΤΖΗ ΟΥΡΑΝΙΑ

ΜΟΥΣΙΚΩΝ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 5η ΩΡΑ

ΚΑΛΦΑΣ ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ

ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ

ΤΕΤΑΡΤΗ 5η, ΠΕΜΠΤΗ 5η ΩΡΑ

ΚΕΡΑΜΙΔΙΩΤΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

ΓΑΛΛΙΚΩΝ

a

ΚΕΣΚΙΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ

a

ΚΙΑΛΑ ΜΑΡΙΝΑ

ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ

 a

ΚΟΤΙΤΣΑ ΕΛΕΝΗ

ΦΙΛΟΛΟΓΩΝ

ΤΕΤΑΡΤΗ 3η, ΠΕΜΠΤΗ 4η ΩΡΑ

ΚΟΤΣΑΦΤΙΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΑΓΛΙΚΩΝ

ΤΕΤΑΡΤΗ 4η, ΠΕΜΠΤΗ 2η ΩΡΑ

ΚΩΣΤΑΒΕΛΗ ΑΣΠΑΣΙΑ

ΦΙΛΟΛΟΓΩΝ

ΠΕΜΠΤΗ 3η ΚΑΙ 6η ΩΡΑ

ΚΩΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

ΦΙΛΟΛΟΓΩΝ

 ΠΕΜΠΤΗ 3η ΚΑΙ 4η ΩΡΑ

ΛΑΛΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ

ΤΕΤΑΡΤΗ 4η, ΠΕΜΠΤΗ 3η ΩΡΑ

ΛΙΝΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΒΙΟΛΟΓΩΝ

ΠΕΜΠΤΗ 2η ΚΑΙ 3η ΩΡΑ

ΛΙΟΥΜΠΟΥ ΜΑΡΙΑ

ΦΙΛΟΛΟΓΩΝ

ΤΕΤΑΡΤΗ 6η ΩΡΑ

ΛΟΥΒΑΡΗ ΜΑΡΙΑ

a

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 5η ΩΡΑ

ΜΑΝΘΟΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ

a

ΠΕΜΠΤΗ 2η ΚΑΙ 3η ΩΡΑ

ΜΑΝΩΛΑ ΒΑΪΑ

a

ΤΕΤΑΡΤΗ 6η ΩΡΑ

ΜΠΟΥΖΙΩΤΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

ΦΙΛΟΛΟΓΩΝ

 ΤΕΤΑΡΤΗ 4η, ΠΕΜΠΤΗ 3η ΩΡΑ

ΝΑΤΣΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΘΕΟΛΟΓΩΝ

ΠΕΜΠΤΗ 3η ΩΡΑ

ΝΤΕΛΗ ΕΛΕΝΗ

 a

ΠΕΜΠΤΗ 6η ΩΡΑ

ΝΤΟΥΡΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ

ΘΕΟΛΟΓΩΝ

 ΤΕΤΑΡΤΗ 3η, ΠΕΜΠΤΗ 2η ΩΡΑ

ΠΑΝΤΖΑΛΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ

ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ

ΤΕΤΑΡΤΗ 3η, ΠΕΜΠΤΗ 3η ΩΡΑ

ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΧΗΜΙΚΩΝ

ΠΕΜΠΤΗ 3η ΚΑΙ 4η ΩΡΑ

ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΦΙΛΟΛΟΓΩΝ

 ΤΕΤΑΡΤΗ 3η, ΠΕΜΠΤΗ 4η ΩΡΑ

ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΠΛΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΑΕΙ

 ΤΕΤΑΡΤΗ 2η ΚΑΙ 3η ΩΡΑ

ΣΑΜΑΚΟΒΛΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ

ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ

ΠΕΜΠΤΗ 6η ΩΡΑ

ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΦΙΛΟΛΟΓΩΝ

 ΤΕΤΑΡΤΗ 3η ΚΑΙ 4η ΩΡΑ

ΣΤΑΥΡΑΚΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ

ΦΥΣΙΚΩΝ

ΤΕΤΑΡΤΗ 2η, ΠΕΜΠΤΗ 4η ΩΡΑ

ΣΤΕΦΑΝΙΔΟΥ ΕΥΡΩΠΗ

ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ

ΠΕΜΠΤΗ 5η ΩΡΑ

ΣΤΟΪΚΙΔΟΥ ΖΑΦΕΙΡΩ

ΦΙΛΟΛΟΓΩΝ

 ΤΕΤΑΡΤΗ 4η ΚΑΙ 5η ΩΡΑ

ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΑΕΙ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 5η ΩΡΑ

ΤΣΕΡΝΙΣΟΒΑ-ΜΕΛΛΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

 a

ΤΕΤΑΡΤΗ 3η, ΠΕΜΠΤΗ 4η ΩΡΑ

ΤΣΙΟΠΛΗ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ

ΦΙΛΟΛΟΓΩΝ

ΤΕΤΑΡΤΗ 2η, ΠΕΜΠΤΗ 2η ΩΡΑ

ΤΣΙΡΟΠΟΥΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ

ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ

ΠΕΜΠΤΗ 3η ΚΑΙ 5η ΩΡΑ

ΤΣΟΜΙΔΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ

ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ

ΤΕΤΑΡΤΗ 4η, ΠΕΜΠΤΗ 4η ΩΡΑ

ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΑΝΝΑ

a

ΤΕΤΑΡΤΗ 4η, ΠΕΜΠΤΗ 4η ΩΡΑ

ΧΑΤΖΗΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ

 a

ΤΕΤΑΡΤΗ 4η ΚΑΙ 5η ΩΡΑ

ΨΑΡΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΦΥΣΙΚΩΝ

 ΤΕΤΑΡΤΗ 5η, ΠΕΜΠΤΗ 4η ΩΡΑ

 

 

 

 ΔΙΔΑΚΤΙΚΕΣ ΩΡΕΣ

ΩΡΑ

 

2η ΩΡΑ:

09:05-10:05

 

3η ΩΡΑ:

10:05-11:00

 

4η ΩΡΑ:

11:00-11:55

 

5η ΩΡΑ:

11:55-12:45

 

6η ΩΡΑ:

12:45-13:30

 

 

 

 

 a

a

a