1ο Βραβείο στο 1ο ΓΕ.Λ. Κατερίνης

ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΚΑΘΗΓΗΤΩΝ ΓΑΛΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ & ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΠΤΥΧΙΟΥΧΩΝ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ - ΕΛΛΑΔΑ

ASSOCIATION DES PROFESSEURS DE LANGUE & DE LITT?RATURE FRAN?AISES DIPL?M?S DES UNIVERSIT?S ? GR?CE

Λεωφόρος Στρατού 2Α-54640 Θεσσαλονίκη / Τηλ/Fax: (+30) 2310 844911/ ΕΑυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Μέλος της Διεθνούς Ομοσπονδίας Καθηγητών Γαλλικής και της Επιτροπής της Δυτικής Ευρώπης

Membre de la FIPF et de la CEO

Aγαπητέ κ. Διευθυντά,

Το Διοικητικό Συμβούλιο του Συλλόγου Καθηγητών Γαλλικής γλώσσας και Φιλολογίας Πτυχιούχων Πανεπιστημίου (A.P.L.FD.U.) σας ενημερώνει ότι το σχολείο σας βραβεύτηκε λαμβάνοντας το πρώτο βραβείο στην κατηγορία βίντεο για τη συμμετοχή του στο διαγωνισμό «Ένα ονειρεμένο ταξίδι» που διοργάνωσε ο Σύλλογος μας σε συνεργασία με την Επιτροπή Δυτικής Ευρώπης της Παγκόσμιας (CEO) Ομοσπονδίας Καθηγητών Γαλλικής γλώσσας (FIPF)  και προκρίθηκε να συμμετάσχει στο διαγωνισμό και σε Πανευρωπαϊκό επίπεδο.

Θερμά συγχαρητήρια σε σας, στην υπεύθυνη καθηγήτρια των Γαλλικών κα Παρασκευή Κεραμιδιώτου και στους συμμετέχοντες μαθητές  Ραφαήλ Ανδρέου, Αριστοτέλη Βλάχο, Κωνσταντίνο Δαμκαούτη και Μαρία Γκίμπη.

Θα ενημερωθείτε για την παραλαβή των σχετικών βεβαιώσεων βράβευσης του σχολείου σας και ατομικά των βραβευθέντων με τα ανάλογα δώρα.

Η ΠΡΟΕΔΡΟΣ                                               Η ΓΕΝΙΚΗ ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ

ΣΤΕΛΛΑ ΛΕΟΝΑΡΔΟΥ                                                  ΑΜΑΛΙΑ ΓΙΓΑ